Panel CP-2502NR Czarny z czytn RFID i mini listą lokatorów Zobacz większe

Panel CP-2502NR Czarny z czytn RFID i mini listą lokatorów

83928

Nowość

Panel CP-2502NR Czarny z czytnikiem RFID cyfrowy system domofonowy

Panel zewnętrzny z blachy cynkowanej do systemu audio w kolorze czarnym. Panel stanowi połączenie panela zewnętrznego ...

Więcej szczegółów

Ten produkt aktualnie nie występuje na magazynie.

861,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Panel CP-2502NR Czarny z czytnikiem RFID cyfrowy system domofonowy

Panel zewnętrzny z blachy cynkowanej do systemu audio w kolorze czarnym. Panel stanowi połączenie panela zewnętrznego i miniaturowego panela informacyjnego, w którym można umieścić listę kilkunastu nazwisk, numer posesji lub instrukcję korzystania z domofonu. Panel wyposażony jest w czytnik kluczy zbliżeniowych RFID i podświetlaną od spodu klawiaturę, dzięki czemu jest ona doskonale widoczna w ciemności.

Panel zewnętrzny, to element, z którego użytkownicy domofonu korzystają najczęściej. Urządzenie to montowane jest zazwyczaj na zewnątrz budynku, przez co narażone jest na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych i akty wandalizmu. Z tych powodów panele zewnętrzne wymagają przemyślnej konstrukcji i zastosowania materiałów wysokiej jakości, zapewniających niezawodną pracę urządzenia w długim okresie czasu.

CP-2502NR firmy Laskomex jest nowoczesną kasetą domofonową wyposażoną w czytnik kart zbliżeniowych lub breloków pracujących w standardzie Unique 125kHz oraz minilistę lokatorów.

Jedna kaseta CD-2502 działa z jedną kasetą elektroniki EC-2502

Funkcje domofonu CP 2502NR:

Do kasety elektroniki można podłączyć akumulator, umożliwiający pracę domofonu po zaniku napięcia w sieci energetycznej.
Indywidualne dla każdego mieszkania nastawy tonu, długości i głośności wywołania.
Menu użytkownika, które umożliwia lokatorom zmianę wymienionych wcześniej parametrów wywołania, oraz zmianę kodu zamka szyfrowego i rejestrację nowych kluczy elektronicznych. Zmian dokonuje się przy użyciu klawiatury w panelu zewnętrznym.
Różne tryby numeracji- tryb normalny, tryb z przesunięciem zakresu, tryb numeracji hotelowej i tryb z numeracja budynku.
Funkcja przekierowania numerów wybranych z klawiatury pod jeden numer unifonu. Doskonałe rozwiązanie w domku jednorodzinnym, firmie lub instytucji, gdzie montowany jest tylko jeden unifon.
Pięć numerów specjalnych, do których można przyporządkować dowolny numer logiczny, bez względu na używany tryb numeracji i ograniczenia ustawione w domofonie.
Klawiatura optyczna pełni jednocześnie rolę zamka szyfrowego. Do każdego lokalu przypisany jest czterocyfrowy kod zamka. Aby odblokować wejście przy użyciu kodu należy wprowadzić z klawiatury domofonu numer mieszkania, a następnie kod zamka szyfrowego.
Czytnik kart Unique. Może służyć do otwierania dowolnej liczby wejść, przy których zamontowany jest odpowiedni czytnik. Użycie klucza jest bardzo proste- wystarczy zbliżyć go do czytnika. Doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób starszych, którym używanie tradycyjnego klucza lub kodu zamka szyfrowego może sprawiać problemy oraz administratorów budynków i służb odpowiedzialnych za ich konserwację.
Funkcja „szybkie wejście” w systemie z wejściem głównym. Lokator może uaktywnić tą funkcję po odblokowaniu osobie odwiedzającej wejścia głównego. Dzięki niej osoba ta nie musi ponownie łączyć się z tym samym lokalem z poziomu wejścia podrzędnego, wystarczy, że wybierze z klawiatury przy wejściu prowadzącym bezpośrednio do lokalu jego numer, aby wejście zostało automatycznie odblokowane.

Cechy domofonu CP2502NR

W wersji podstawowej (dla jednej klatki schodowej) domofon CD-2502 obsługuje od 1 do 255 mieszkań.
Duży wybór unifonów.
LM-8 w kolorze białym
LM-8 w kolorze beżowym
LM-8 w kolorze srebrnym
LM-8 w kolorze czarnym
Panele zewnętrzne domofonu wyposażone są w klawiaturę optyczną.
Do jednej kasety elektroniki można podłączyć tylko jeden panel zewnętrzny.

Przeznaczenie domofonu

Domofon przeznaczony jest do budynków z wielowejściowymi klatkami schodowymi oraz ogrodzonych grup budynków, do których prowadzi kilka wejść.
Domofon obsługuje jedno wejście główne.
Domofon obsługuje do 15 klatek schodowych.
Maksymalna odległość między kasetą elektroniki a panelem zewnętrznym wynosi 15m

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Panel CP-2502NR Czarny z czytn RFID i mini listą lokatorów

Panel CP-2502NR Czarny z czytn RFID i mini listą lokatorów

Panel CP-2502NR Czarny z czytnikiem RFID cyfrowy system domofonowy

Panel zewnętrzny z blachy cynkowanej do systemu audio w kolorze czarnym. Panel stanowi połączenie panela zewnętrznego ...

10 innych produktów w tej samej kategorii: