Elektronika EC-2502AR INT z OBS. akum.,RFID cyfr.system domof. CD-2502 Zobacz większe

Elektronika EC-2502AR INT z OBS. akum.,RFID cyfr.system domof. CD-2502

75228

Nowość

Elektronika EC-2502A INT z obsługą akumulatora - cyfrowy system domofonowy LASKOMEX

Kaseta elektroniki podrzędna z funkcją ładowania akumulatora do systemu z jednym wejściem ...

Więcej szczegółów

Ten produkt aktualnie nie występuje na magazynie.

307,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Elektronika EC-2502A INT z obsługą akumulatora - cyfrowy system domofonowy LASKOMEX

Kaseta elektroniki podrzędna z funkcją ładowania akumulatora do systemu z jednym wejściem

Cena dotyczy 1 szt. elektroniki EC-2502A INT.


Poniżej znajduje się opis cyfrowego systemu domofonowego CD-2502 do którego elektronika jest przeznaczona.

Domofon CD-2502 to udoskonalona wersja domofonu CD-2501, w której wprowadzono zmiany niezbędne do współpracy z domofonem CD-3100 oraz szereg nowych funkcji dzięki którym obszar zastosowań domofonu uległ znacznemu poszerzeniu a korzystający z niego lokatorzy zyskali nowe, niedostępne wcześniej funkcje.
Domofon jest w pełni kompatybilny wstecz, co oznacza, że elementy systemu CD-2502 mogą być bez przeszkód stosowane jako zamienniki we wszystkich wcześniejszych systemach cyfrowych firmy Laskomex, za wyjątkiem systemu CD-3000.
Możliwość łączenia systemów CD-2502 i CD-3100 daje dużo większe możliwości, czyni system bardziej elastycznym i znacznie poszerza obszar zastosowań systemów cyfrowych firmy Laskomex.
Funkcje domofonu

      * Domofon dostępny jest w wersji audio i wideo.
      * W domofonie wykorzystuje się tylko jeden rodzaj kasety elektroniki. Przeznaczenie (obsługa wejścia głównego lub obsługa wejścia podrzędnego) definiuje instalator.
      * Do kasety elektroniki można podłączyć akumulator, umożliwiający pracę domofonu po zaniku napięcia w sieci energetycznej.
      * Indywidualne dla każdego mieszkania nastawy tonu, długości i głośności wywołania.
      * Menu użytkownika, które umożliwia lokatorom zmianę wymienionych wcześniej parametrów wywołania, oraz zmianę kodu zamka szyfrowego i rejestrację nowych kluczy elektronicznych. Zmian dokonuje się przy użyciu klawiatury w panelu zewnętrznym.
      * Różne tryby numeracji- tryb normalny, tryb z przesunięciem zakresu, tryb numeracji hotelowej i tryb z numeracja budynku.
      * Funkcja przekierowania numerów wybranych z klawiatury pod jeden numer unifonu. Doskonałe rozwiązanie w domku jednorodzinnym, firmie lub instytucji, gdzie montowany jest tylko jeden unifon.
      * Pięć numerów specjalnych, do których można przyporządkować dowolny numer logiczny, bez względu na używany tryb numeracji i ograniczenia ustawione w domofonie.
      * Klawiatura optyczna pełni jednocześnie rolę zamka szyfrowego. Do każdego lokalu przypisany jest czterocyfrowy kod zamka. Aby odblokować wejście przy użyciu kodu należy wprowadzić z klawiatury domofonu numer mieszkania, a następnie kod zamka szyfrowego.
      * Czytnik kluczy elektronicznych Ibutton (dawniej DALLAS). Niewielki klucz w formie breloczka, który może służyć do otwierania dowolnej liczby wejść, przy których zamontowany jest odpowiedni czytnik. Użycie klucza jest bardzo proste- wystarczy przyłożyć go na chwilę do czytnika. Doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób starszych, którym używanie tradycyjnego klucza lub kodu zamka szyfrowego może sprawiać problemy oraz administratorów budynków i służb odpowiedzialnych za ich konserwację.
      * Funkcja „szybkie wejście” w systemie z wejściem głównym. Lokator może uaktywnić tą funkcję po odblokowaniu osobie odwiedzającej wejścia głównego. Dzięki niej osoba ta nie musi ponownie łączyć się z tym samym lokalem z poziomu wejścia podrzędnego, wystarczy, że wybierze z klawiatury przy wejściu prowadzącym bezpośrednio do lokalu jego numer, aby wejście zostało automatycznie odblokowane.

Cechy domofonu CD-2502

      * -W wersji podstawowej (dla jednej klatki schodowej) domofon CD-2502 obsługuje od 1 do 255 mieszkań.
      * Wybrane modele monitorów pozwalają na podłączenie panela piętrowego, dzięki któremu można nawiązać połączenie z monitorem, do którego panel jest podłączony
      * Duży wybór unifonów.
      * Panele zewnętrzne domofonu wyposażone są w klawiaturę optyczną.
      * -Do jednej kasety elektroniki można podłączyć tylko jeden panel zewnętrzny.
      * W systemie wideo wykorzystana jest łatwa i wygodna w łączeniu skrętka UTP kat 5. Doskonałe parametry przesyłanego obrazu zostały uzyskane dzięki zastosowaniu transmisji symetrycznej.
      * W domofonie CD-2502 wykorzystywane są panele ze stali nierdzewnej i panele z blachy cynkowanej, powlekane farbą proszkową.
      * Panele w wersji wideo, wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone będą w kamerę kolorową, pozostałe panele w kamerę czarno-białą.

Przeznaczenie domofonu

      * Domofon przeznaczony jest do budynków z wielowejściowymi klatkami schodowymi oraz ogrodzonych grup budynków, do których prowadzi kilka wejść.
      * Domofon obsługuje jedno wejście główne.
      * Domofon obsługuje do 15 klatek schodowych.
      * Maksymalna odległość między kasetą elektroniki a panelem zewnętrznym wynosi 15m

75228_1.jpg


Elementy domofonu

      * Kaseta elektroniki
      * Panele zewnętrzne
      * Zasilacze
      * Przełącznik CVP-1
      * Rozdzielacz CVR-1
      * Wideomonitory
      * Unifony

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elektronika EC-2502AR INT z OBS. akum.,RFID cyfr.system domof. CD-2502

Elektronika EC-2502AR INT z OBS. akum.,RFID cyfr.system domof. CD-2502

Elektronika EC-2502A INT z obsługą akumulatora - cyfrowy system domofonowy LASKOMEX

Kaseta elektroniki podrzędna z funkcją ładowania akumulatora do systemu z jednym wejściem ...

10 innych produktów w tej samej kategorii: