Promocja ! Telefon LTC BT MOB10 Czarny    (*) Zobacz większe

Telefon LTC BT MOB10 Czarny (*)

98446

Nowy

Elegancki a zarazem bardzo prosty w obsłudze telefon, przeznaczony głównie dla osób starszych. Dzięki dużym, czytelnym przyciskom, użytkownik, nawet o słabszym wzroku, jest w stanie w wygodny sposób w ...

Więcej szczegółów

Ten produkt aktualnie nie występuje na magazynie.

Nie ma punktów za ten produkt.


89,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt.


Więcej informacji

Elegancki a zarazem bardzo prosty w obsłudze telefon, przeznaczony głównie dla osób starszych. Dzięki dużym, czytelnym przyciskom, użytkownik, nawet o słabszym wzroku, jest w stanie w wygodny sposób wpisywać i wybierać numery telefonów z klawiatury.

Telefon ten jest bardzo lekki a jego smukła obudowa sprawia, że doskonale leży w dłoni. Urządzenie wyposażone zostało w szereg przydatnych funkcji takich jak Bluetooth, latarka, aparat fotograficzny, budzik, odtwarzacz audio/wideo, kalendarz, kalkulator, radio FM, dyktafon oraz funkcję SOS.

Funkcja SOS w którą wyposażony jest telefon LXMOB10, umożliwia szybki i bezpośredni kontakt z wybranymi numerami. Funkcja ta jest niesamowicie istotna i ważna, szczególnie gdy użytkownikiem telefonu jest osoba starsza. Pozawala ona poinformować wybrane numery, że z użytkownikiem telefonu dzieje się coś złego. Funkcja SOS nie wymaga wykonywania żadnych operacji na telefonie, wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się na tylnej stronie urządzenia.

Kolejną bardzo przydatną opcją, w którą wyposażony jest telefon LXMOB10 jest Szybkie Wybieranie numerów. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania do 8 numerów do których będzie miał szybki dostęp za pomocą klawiatury numerycznej.

Doskonała jakość materiałów oraz duża precyzja wykonania, gwarantują długą, bezawaryjną żywotność produktu oraz satysfakcję użytkownika.

Specyfikacja:
- Sieć GSM: 2G
- Częstotliwość sieci: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
- Aparat fotograficzny: 0.08 MP
- Bluetooth: TAK
- Latarka: Wbudowana
- Pamięć wewnętrzna: 24 + 32 MB
- Obsługiwana pojemność karty pamięci: Do 32 GB (microSD)
- Pojemność baterii: 700 mAh
- Rodzaj baterii: Li-Ion
- Maksymalny czas czuwania: 7 - 10 dni w zależności od sieci
- Budzik: TAK
- Odtwarzacz audio / Wideo: TAK
- Kalendarz: TAK
- Kalkulator: TAK
- Radio FM: TAK
- Dyktafon: TAK
- Funkcja SOS: TAK (Szybki przycisk)
- Wyświetlacz: 1,77 cala, kolorowy
- Wymiary: 113,3 x 54 x 12,8 mm
- Pojemność książki telefonicznej: 100 kontaktów
- Pojemność skrzynki SMS: 50 wiadomości

SK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Telefon LTC BT MOB10 Czarny    (*)

Telefon LTC BT MOB10 Czarny (*)

Elegancki a zarazem bardzo prosty w obsłudze telefon, przeznaczony głównie dla osób starszych. Dzięki dużym, czytelnym przyciskom, użytkownik, nawet o słabszym wzroku, jest w stanie w wygodny sposób w ...

27 innych produktów w tej samej kategorii: