UPS SAZ PROsinus-700W (1000VA) (biały) 12V sinus Przetwornica pieca CO awaryjne zasilanie URZ3406

39805

Nowość

W wielu domach występują urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie, ale do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania. W okresie zimowym wśród tego typu sprzętu na szczególną uwagę zasługuj ...

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

w magazynie

699,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W wielu domach występują urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie, ale do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania. W okresie zimowym wśród tego typu sprzętu na szczególną uwagę zasługują piece i pompy oraz inne instalacje gwarantujące ogrzewanie domu. Dlatego na wypadek zaniku prądu, warto mieć zasilanie awaryjne.

Zastanawiasz się jaki UPS do pieca gazowego wybrać, a może interesuje Cię UPS do pieca na ekogroszek lub na na pellet? Seria urządzeń PROsinus marki KEMOT doskonale sprawdzi się jako awaryjne zasilanie pomp CO lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych, czy np. urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła oraz wszelkich urządzeń wyjątkowo wrażliwych na najmniejsze zmiany kształtu napięcia. Ich zaletą jest czysty sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory), dzięki któremu urządzenie zapewnia stabilną pracę, zapobiegając efektowi przegrzewania się odbiorów indukcyjnych. Wraz z akumulatorem 12V stanowią kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC.

Zastosowanie:
- Awaryjne zasilanie pieców
- Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
- Urządzenia AGD (lodówki, blendery)
- Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)
- Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy)
- Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)
- Urządzenia biurowe ( faksy, komputery, monitory)

Awaryjne zasilacze KEMOT posiadają zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem oraz zbyt wysokim i zbyt niskim napięciem. Dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo pracy w Twoim domu.

Tryby pracy:
- Tryb awaryjnego zasilacza z funkcją ładowania, przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie zmienne 230V AC oraz doładowuje akumulator zewnętrzny.
- Tryb prostownika doładowuje akumulator zewnętrzny.
- Tryb przetwornicy, przetwarza napięcie stałe 12V DC z akumulatora na napięcie zmienne 230V AC.

Zasilacz awaryjny KEMOT współpracuje z urządzeniami, które wyposażone są w detekcję fazy, jak np. niektóre modele pieców gazowych. Faza w naszym urządzeniu jest w stałym miejscu, bez względu na to, czy jest ono zasilane z gniazda sieciowego czy akumulatora.

Aby zapewnić najwyższą jakość pracy awaryjnego zasilacza KEMOT należy dobrać do niego odpowiedni akumulator. Doboru optymalnego akumulatora można dokonać korzystając z przybliżonego wzoru: 100 W obciążenia = 10 A poboru z akumulatora.

Awaryjne zasilacze KEMOT PROSinus wyposażone są w przejrzysty wyświetlacz LED, który wskaże aktualny status pracy urządzenia. Na wyświetlaczu skontrolujesz m.in. poziom napięcia wejściowego, wyjściowego i częstotliwości. Co więcej szybko sprawdzisz też poziom obciążenia i poziom naładowania baterii.

Specyfikacja:
- Moc znamionowa: 700 W
- Rodzaj baterii: 12 V DC
- Maksymalne napięcie akumulatora: 15 V DC
- Zakres napięcia wejściowego: 190 - 260 V AC
- Częstotliwość wejściowa: 45 ~ 60 Hz
- Zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-5% / Inwerter: 230 VAC +/-3%
- Częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
- Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida
- Efektywność wyjściowa: &gt=85% ( DC na AC )
- Prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A
- Czas przełączania: &lt= 4 ms
- Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, zwarciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0 - 40°C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza 10 - 90%
- Wymiary: 14,5 x 18 x 34 cm
- Waga: 6,95 kg

UWAGA: Ten model UPS-a nadaje się także dla pieców które wymagają niezmienności fazy. Niezmienność fazy wymaga podłączenia UPS-a do gniazdka sieciowego 230V z fazą po lewej stronie (bolec w gniazdku u góry)


SK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

UPS SAZ PROsinus-700W (1000VA)  (biały) 12V sinus Przetwornica pieca CO awaryjne zasilanie URZ3406

UPS SAZ PROsinus-700W (1000VA) (biały) 12V sinus Przetwornica pieca CO awaryjne zasilanie URZ3406

W wielu domach występują urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie, ale do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania. W okresie zimowym wśród tego typu sprzętu na szczególną uwagę zasługuj ...

30 innych produktów w tej samej kategorii: