Moduł GPS Lokalizator TK102B DEAOKE + podsłuch GSM

39532

Nowy

Lokalizator TK102B DEAOKE to urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu, nawet najbardziej specjalistycznych takich jak maszyny budowlane czy rolnicze. Sprawdza się także jako lokalizator ludz ...

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

143,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lokalizator TK102B DEAOKE to urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu, nawet najbardziej specjalistycznych takich jak maszyny budowlane czy rolnicze. Sprawdza się także jako lokalizator ludzi czy zwierząt. Wykorzystywany jest do kontroli położenia pojazdu - praktyczne rozwiązanie po kradzieży,dzięki czemu można zlokalizować obecne położenie skradzionego pojazdu. Używany również do kontroli samochodów służbowych. Lokalizator wyposażony jest w baterię umożliwiająca działanie urządzenia bez zasilania. Dane urządzenie służy do przesyłania pozycji lokalizacji w czasie rzeczywistym na serwer. Zaletą urządzenia są jego bardzo małe wymiary, dzięki czemu nie przykuwa uwagi.

Urządzenie wyposażone jest w gniazdo microSD - dzięki czemu istnieje możliwość zapisywania pozycji na karcie microSD (obsługa kart do 32 GB).

Kiedy zostanie utracony zasięg GSM i nie ma możliwości wysłania pozycji, lokalizator zapisuje ją na karcie microSD i wysłanie pozycji nastąpi kiedy urządzenie znajdzie się w zasięgu GSM.

Lokalizator TK102B DEAOKE wyposażony jest w czujnik wstrząsów.

Kupując lokalizator u nas otrzymujesz dożywotni darmowy dostęp do serwera online, który umożliwia kontrolę urządzenia poprzez dedykowaną aplikację na systemy iOS, android oraz poprzez przeglądarkę www.

TK102B DEAOKE współpracuje z kartą SIM dowolnego operatora – zachęcamy do zakupu gotowego zestawu wraz z skonfigurowaną kartą od nas (patrz opcja KUP W ZESTAWIE). W przypadku używania swoich kart SIM należy pamiętać, że nie może ona posiadać kodu PIN oraz musi mieć aktywny GPRS/SMS/POŁĄCZENIA.

Urządzenie cechuje wysoka dokładność podawanej lokalizacji - do ok. 10 metrów.

W urządzeniu wbudowany jest mikrofon, dzięki czemu istnieje możliwość podsłuchu.

Kompaktowy GPS Tracker TK102B DEAOKE pozwala bezproblemowo namierzyć lokalizację śledzonego obiektu - poprzez wysłanie danych na wcześniej zdefiniowany numer telefonu bądź na zdefiniowany serwer za pomocą GPRS, który pozwala na śledzenie online na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu lub aplikacji mobilnej.

TK102B DEAOKE wyposażony jest w wbudowaną antenę GPS oraz GSM - dzięki czemu nie ma konieczności posiadania dodatkowych kabli do anten zewnętrznych.

Lokalizator jest bardzo intuicyjny i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, aby sprawnie z niego korzystać. Funkcja śledzenia na żądanie wykonując połączenie na numer karty SIM znajdującej się w urządzeniu TK102B DEAOKE - po 1, 2 sygnałach połączenie zostaje przerwane a następnie po kilku sekundach zostaje wysłany SMS na numer telefonu, z którego dzwoniono z linkiem do google maps lub informacją o położeniu (długość i szerokość geograficzna), która umożliwi szybkie ustalenie położenia na mapie. SMS wysłany przez lokalizator informuje także o prędkości z jaką porusza się namierzany obiekt.

Zaletą Trackera TK102B DEAOKE jest także możliwość podsłuchu otoczenia. Użytkownik musi tylko wysłać odpowiednią komendę w wiadomości SMS i po zadzwonieniu na numer karty w urządzeniu TK102B DEAOKE - urządzenie zaczyna pełnić funkcję mini podsłuchu.

Funkcje:
- LOKALIZACJA SMS:
Z wybranego numeru telefonu użytkownik nawiązuje połączenie na numer karty SIM znajdującej się w lokalizatorze, po chwili otrzymujemy wiadomość SMS z położeniem geograficznym - link do mapy google, prędkość pojazdu. Urządzenie ma możliwość wysyłania powiadomienia o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 60 sekund.
- MONITOROWANIE ONLINE:
Istnieje możliwość konfiguracji lokalizatora z dowolnym serwerem i dzięki czemu monitorować przez 24h/dobę w czasie rzeczywistym. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie ponieważ można w dowolnym momencie skontrolować gdzie znajdował się pojazd oraz z jaką prędkością się poruszał.
- WIRTUALNE OGRODZENIE:
Użytkownik za pomocą mapy programuje bezpieczny obszar - kiedy dany obszar zostanie przekroczony dostanie SMS-a z wiadomością o przekroczeniu danej bezpiecznej strefy wraz z linkiem z aktualnym położeniem pojazdu z lokalizatorem TK102B DEAOKE.
- INFORMACJE O RUCHU:
Korzystając z tej opcji użytkownik ustala promień ruchu pojazdu. Po przekroczeniu ustalonego promienia użytkownik dostanie wiadomość SMS z informacją o ruchu. Funkcja ta idealnie sprawdza się w sytuacjach kiedy użytkownik chce chronić jakiegoś przedmiotu np. przed kradzieżą.
- ALARM SOS:
Urządzenie posiada przycisk alarmowy SOS, poprzez którego wciśnięcie nastąpi automatyczne wysyłanie co 3 minuty wiadomości SMS - na numery zaprogramowane przez użytkownika. Wiadomości SMS informują o położeniu pojazdu do chwili odwołania alarmu przez użytkownika.
- KONTROLOWANIE PRĘDKOŚCI:
Użytkownik definiując wiadomość SMS z górną prędkością graniczną za każdym razem kiedy kierowca przekroczy dopuszczalną prędkość otrzyma powiadomienie SMS z aktualną pozycją kierowcy.
- PODSŁUCH:
Lokalizator w zestawie oferowany jest z bardzo czułym mikrofonem, który umożliwia podsłuch, nawet gdy jest w niewidocznym, trudno dostępnym miejscu. Wysyłając wiadomość SMS lokalizator przełączy się w tryb monitorowania. Lokalizator GPS zacznie działać od tego momentu jako wysokiej jakości podsłuch.

Specyfikacja:
- Model TK102B GPS Tracker
- Czułość GPS: -159 dBm
- Dokładność lokalizacji: ±10 m
- Ładowarka sieciowa: 110-220V wejście, 5V wyjście
- Wejście na microSD
- Obsługa kart - do 32GB
- Temperatura pracy: od -20°C do +50°C
- Czas czuwania: do 48 godzin

Wymiary:
- SZEROKOŚĆ: 4,6 CM
- DŁUGOŚĆ: 6,4 CM
- GRUBOŚĆ: 1,7 CM
- WAGA: 50 gram

ZESTAW ZAWIERA:
- LOKALIZATOR TK102B
- ŁADOWARKA SIECIOWA
- 2 BATERIE
- DODATKOWA TYLNA KLAPKA OBUDOWY
- POKROWIEC
- INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W J.POLSKIM
- ORYGINALNE PUDEŁKO

SK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Moduł GPS Lokalizator TK102B    DEAOKE + podsłuch GSM

Moduł GPS Lokalizator TK102B DEAOKE + podsłuch GSM

Lokalizator TK102B DEAOKE to urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu, nawet najbardziej specjalistycznych takich jak maszyny budowlane czy rolnicze. Sprawdza się także jako lokalizator ludz ...

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii: