Pilot LED RGBW RF MI-LIGHT4-str do sterownika k.96618 4 strefowy FUT096

33252

Nowy

Pilot RGB RGBW 4 Strefowy Milight FUT096

Jest to Pilot Zdalnego Sterowania Kontrolerami RGB (FUT037), RGBW (FUT038), Firmy MILIGHT oraz innymi produktami (żarówki, lampki ...

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

w magazynie

Nie ma punktów za ten produkt.


44,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Nie ma punktów za ten produkt.


Więcej informacji

Pilot RGB RGBW 4 Strefowy Milight FUT096

Jest to Pilot Zdalnego Sterowania Kontrolerami RGB (FUT037), RGBW (FUT038), Firmy MILIGHT oraz innymi produktami (żarówki, lampki np. FUT008, FUT010, FUT013, FUT014, FUT016, FUT102, FUT080, FUT080A, FUT067, FUTT01) z firmy MILIGHT.

MiLight to renomowana firma produkująca akcesoria do oświetlenia LED: kontrolery, ściemniacze, piloty, żarówki itd. największą zaletą urządzeń tej firmy jest to że komunikują się one ze sobą za pomocą fal radiowych o wysokiej częstotliwości 2,4 Ghz. Dzięki temu sterowanie i kontrolowanie poszczególnych elementów jest bardzo wygodne i proste. Kontrolery i ściemniacze możemy dowolnie parować z pilotami, łączyć w grupy i sterować zdalnie poszczególnymi grupami, strefami na raz lub osobno. Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość podłączenia specjalnego Adaptera-Routera WiFi dzięki któremu i będziemy mogli sterować całym systemem MiLight za pomocą telefonu-smartphona lub tableta.

2,4 GHz komunikacja radiowa - pilot komunikuje sie kontrolerm lub kontrolerami za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2400-2485 MHz. Jest to wyższe pasmo fal radiowych niż te stosowane u standardowych pilotów, kontrolerów komunikujących. Starszy typ komunikacji radiowej stosowany w pilotach i kontrolerach był na paśmie ok 430 MHz, nowy kontroler pracuje na taśmie 2,4GHZ co jest dużą zaletą. Pasmo 2,4GHZ posiada wiele zalet, takich jak:
- znacznie większy zasięg, ok 30m w pomieszczeniu i 50m na wolnej przestrzeni
- dużo mniejsze tłumienie sygnału przez ściany, drzwi itd.
- większa szybkość komunikacji, polecenia z pilota docierają szybciej, są wyraźniejsze przeze co są lepiej odczytywane przez kontroler, zjawisko braku reakcji czy konieczność powtarzania polecenia jest znacznie zmniejszone.

Pilot MiLight - Dotykowy 4 strefowy - jest to pilot wykonany w technologii dotykowej, oznacza to że wszystkie przyciski na pilocie nie są wciskane jak na standardowych pilotach tylko dotykowe. Wystarczy tylko położyć palec na przycisku, "musnąć" go opuszkiem palca aby zadziałał. Nie trzeba już wciskać mocno przycisków tak jak na tradycyjnych pilotach, co niekiedy powodowało ból w palcu:), ten pilot wystarczy tylko dotknąć w odpowiednie miejsca by zadziałał! Pilot posiada możliwość sterowania aż 4-rema strefami ! w praktyce oznacza to że pilot może kontrolować od kilku do kilkunastu kontrolerów podzielonych na 4 strefy. Sterowanie strefami może odbywać się niezależnie dla każdej strefy jak i wspólnie dla wszystkich stref !

Pilot MiLight z Dotykowym przyciskiem "Tęcza"- Pilot posiada DOTYKOWY przycisk wyboru koloru "TĘCZA", kolorowy okrąg, dzięki któremu możemy ustawi bardzo dużo barw, znacznie więcej niż na standardowych pilotach.

Możliwości i Pilota
Obsługa standardu RGB, RGBW
Obsługa wielu kontrolerów - możemy do każdej strefy przypisać wiele kontrolerów lub żarówek
Obsługa kontrolerów - FUT037, FUT38, oraz żarówek i innych typów oświetlenia firmy MILIGHT
Generowanie 1 z 16 milionów kolorów (paleta kolorów standardu RGB posługuje ponad 16 milionami kolorów i teoretycznie możemy ustawić 1 z tych kolorów, w praktyce jednak fizycznie możemy wybrać mniej kolorów i posługujemy się ok 50 kolorami) Wybór, Zmianę koloru dokonuję się poprzez kolorowy okrąg.
Możliwość generowania koloru białego
Możliwość ściemniania - mamy możliwość ściemniania i rozjaśniania za pomocą 2 przycisków.
Włączanie i wyłączanie taśmy LED
Możliwość przyspieszania, zwalniania - mamy możliwość przyspieszania i zwalniania automatycznego przejścia kolorów za pomocą 2 przycisków.
Możliwość sterowania 4 strefami - mamy możliwość sterowania niezależnie 4 różnymi strefami lub wszystkimi na raz.
Programy - Pilot ma możliwość włączenia kilkunastu programów automatycznej zmiany kolorów (migania, skakania, mrugania, przejścia itd.), programy uruchamia się, zmienia kolejno poprzez przycisk "M"
Komunikacja 2,4 GHz kontrolera z pilotem odbywa się za pomocą fal radiowych przez co zasięg pilota wynosi nawet do ok 30-50 m i pokonuję cienkie ścianki. Dzięki temu może być całkowicie ukryty.

Specyfikacja techniczna i możliwości pilota
Obsługa Kontrolerów: RGB i RGBW (FUT037 i FUT038) oraż Żarówek i Zaświetlaczy RGB i RGBW firmy Milight
Komunikacja falami radiowymi o częstotliwości 2,4 GHz
Kompatybilność z kontrolerami RGB, RGBW, Żarówkami i Naświetlaczami firmy MILIGHT
Możliwość sterowania kilkoma-kilkunastoma kontrolerami, Żarówkami, Naświetlaczami
Możliwość sterowania 4 strefami niezależnie lub jednocześnie
Do każdej strefy można przypisać wiele kontrolerów, żarówek, Naświetlaczy
15 Przycisków Dotykowych
Temperatura pracy: od -20 do 60 *C
Wilgotność pracy: 30%- 85%
Wymiary Pilota: 138x56x21 mm
Waga pilota: ok. 59g (bez baterii)
Pilot zasilany: bateriami 2x AAA (baterii nie ma w komplecie)

pdf.jpg - Pobierz dokumentację PDF

ŁH

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pilot LED RGBW RF MI-LIGHT4-str do sterownika k.96618 4 strefowy FUT096

Pilot LED RGBW RF MI-LIGHT4-str do sterownika k.96618 4 strefowy FUT096

Pilot RGB RGBW 4 Strefowy Milight FUT096

Jest to Pilot Zdalnego Sterowania Kontrolerami RGB (FUT037), RGBW (FUT038), Firmy MILIGHT oraz innymi produktami (żarówki, lampki ...

30 innych produktów w tej samej kategorii: