Wentylator samochodowy AmiO 12V Wiatrak na zagłówek

24348

Nowość

Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator renomowanej firmy, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo potrzebny każdemu w upalne dni kiedy podróżujesz samochodem lub stoisz w korku ...

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

64,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator renomowanej firmy, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo potrzebny każdemu w upalne dni kiedy podróżujesz samochodem lub stoisz w korku.

Wentylator posiada dwa tryby prędkości, więc możesz wybrać taki, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Urządzenie umożliwia cyrkulację powietrza wewnątrz pojazdu, poprawiając komfort jazdy i zapewniając lepsze warunki dla kierowcy i pasażerów. Oto kilka zalet i zastosowań wentylatora samochodowego:
- Poprawiający komfort jazdy: Wentylator samochodowy zapewnia skuteczną cyrkulację powietrza, co może pomóc w utrzymaniu temperatury w samochodzie na odpowiednim poziomie w trakcie upalnych dni. Dodatkowo, wentylator może również pomóc w usuwaniu zapachów i wilgoci z wnętrza pojazdu.
- Łatwość montażu: Wentylator samochodowy mocowany na zagłówku jest prosty w montażu i można go łatwo przymocować do zagłówka siedzenia za pomocą uchwytów.
- Uniwersalność: Wentylator samochodowy mocowany na zagłówku może być stosowany w różnych typach samochodów i jest uniwersalny w swoim zastosowaniu.
- Dzięki regulowanemu przegubowi można ustawić wentylator w dowolnym kierunku.

Zastosowania:
- Podróżowanie w upalne dni: Wentylator samochodowy jest szczególnie przydatny podczas jazdy w gorące dni, kiedy to wnętrze pojazdu może się nagrzewać i stawać się nieprzyjemne do przebywania. Wentylator może pomóc w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i zapewnić komfortową podróż.
- Utrzymywanie powietrza w ruchu: Wentylator samochodowy może pomóc w utrzymaniu powietrza w ruchu, co może pomóc w usuwaniu zapachów i wilgoci z wnętrza pojazdu.
- Poprawa wydajności klimatyzacji: Wentylator samochodowy może również pomóc w poprawie wydajności klimatyzacji poprzez równomierne rozprowadzanie powietrza wewnątrz pojazdu.

Wysoka jakość materiałów użytych podczas procesu produkcji pozwala na długotrwałe skuteczne działanie. Wyposażony w przełącznik do zmiany prędkości pracy - wysokiej lub niskiej, dzięki czemu każdy może dostosować jego siłę do własnych wymagań. Wielkość łopatek śmigła wiatraka zapewnia mocny podmuch świeżego powietrza, a specjalnie wyprofilowany kształt każdej łopatki zapewnia jego ciche i komfortowe działanie.

Specyfikacja:
- Producent: AMiO
- Zasilanie: 12V DC
- Średnica: 4,5''
- Materiał: Plastik
- Regulacja kąta nachylenia
- Dwa tryby pracy
- Rodzaj śmigła: łopatkowe
- Kolor: Czarny
- Długość przewodu: 2m

SK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wentylator samochodowy AmiO 12V Wiatrak na zagłówek

Wentylator samochodowy AmiO 12V Wiatrak na zagłówek

Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator renomowanej firmy, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo potrzebny każdemu w upalne dni kiedy podróżujesz samochodem lub stoisz w korku ...

30 innych produktów w tej samej kategorii: